Baza

Internat mieści się w nowoczesnym dwukondygnacyjnym budynku usytuowanym w kompleksie II LO w Przemyślu przy ul. Glazera 42. Dysponuje 58 miejscami do zakwaterowania. Dwadzieścia pokoi 3- osobowych, w tym dwa przystosowane dla osób niepełnosprawnych z łazienkami, alarmem i windą.

W budynku znajdują się:

  • nowoczesna kuchnia i stołówka
  • trzy czytelnie przeznaczone do cichej nauki
  • świetlica wyposażona w sprzęt TV i stół do tenisa
  • pomieszczenia socjalno-gospodarcze (pralnia i suszarnia)
  • kompleksy sanitarne spełniające pod względem ilościowym i jakościowym przyjęte standardy
  • monitoring zewnętrzny i wewnętrzny

Obok budynku znajduje się zaplecze sportowe tj. boisko do piłki ręcznej, koszykówki, siatkówki, tenisa ziemnego i bieżnia. Mieszkańcy internatu mają pełny dostęp do wymienionych obiektów sportowych.

Lista osób przyjętych do internatu na rok szkolny 2013/2014

1.Dzień Paulina
2.Hess Anna
3.Leszczawska Joanna
4.Karbowniczyn Gabriela
5.Okołowicz Izabela
6.Sydorów Agnieszka
7.Wiśniowska Kinga
8.Bardzińska Katarzyna
9.Jugo Justyna
10.Stec Justyna
11.Ferenc Magdalena
12.Pacławska Dorota
13.Urban Aleksandra
14.Matrowicz Mariola
15.Stach Monika
16.Drel Karolina
17.Daraż Milena
18.Stadnik Angelika
19.Dendura Dominika
20.Wiśniowska Klaudia
21.Mielnikiewicz Katarzyna
22.Szacka Dominika
23.Pacławska Mariola
24.Cap Alicja
25.Skrętowaka Dominika
26.Szpiech Paulina
27.Sadowy Martyna
28.Wysocka Magdalena
29.Woźniak Katarzyna
30.Mirecka Johanna
31.Harbasz Monika
32.Buszko Katarzyna
33.Smotrycka Jolanta
34.Pacławska Sabina
35.Buczniak Joanna

1.Sławiński Michał
2.Wańkowicz Jakub
3.Kukliński Dawid
4.Szpiech Mateusz
5.Kowal Norbert
6.Grodecki Maciej
7.Dobrolski Damian
8.Żubrowski Jakub
9.Kowalski Krystian
10.Pogorzelec Krzysztof
11.Cybulski Przemysław
12.Cybulski Oskar
13.Woźniak Wojciech
14.Kopkowicz Michał
15.Zurawski Marcin
16.Krzywonos Oskar
17.Konopka Bartosz
18.Hładio Krystian
19.Nowostawski Józef
20.Hładio Sylwester
21.Galica Esnest
22.Stadnik Paweł
23.Wiśniowski Łukasz
24.Wiśniowski Jarosław
25.Kasprzyk Krystian
26.Sopyło Norbert
27.Pukaz Marek
28.Baryła Gabriel
29.Rębisz Karol
30.Kunik Patryk